Bear Corduroy Overall Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester. Cotton Blend. Corduroy
Color: Beige
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 81cm/31.91" |
| Length | 91cm/35.85" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 94cm/37.04" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Bear Corduroy Overall Dress
Bear Corduroy Overall Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester. Cotton Blend. Corduroy
Color: Beige
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 81cm/31.91" |
| Length | 91cm/35.85" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 94cm/37.04" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Original: $1,036.00
-70%$1,036.00
$310.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester. Cotton Blend. Corduroy
Color: Beige
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 81cm/31.91" |
| Length | 91cm/35.85" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 94cm/37.04" |
| Waist | 76cm/29.94" |























