Black Denim Shorts
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 31cm/12.21" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 33cm/13.00" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 100cm/39.40" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Black Denim Shorts
Black Denim Shorts
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 31cm/12.21" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 33cm/13.00" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 100cm/39.40" |
Original: $391.00
-70%$391.00
$117.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 31cm/12.21" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 33cm/13.00" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 100cm/39.40" |























