Black Flower Lace Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | XL |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 81cm/31.91" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Black Flower Lace Lingerie
Black Flower Lace Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | XL |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 81cm/31.91" |
Original: $449.00
-70%$449.00
$134.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | XL |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 81cm/31.91" |
























