Black Lace Bow Swimsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Spandex. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Length | 65cm/25.61" |
| Bust | 66cm/26.00"-88cm/34.67" |
| Waist | 60cm/23.64"-86cm/33.88" |
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 70cm/27.58"-92cm/36.25" |
| Waist | 64cm/25.22"-90cm/35.46" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Black Lace Bow Swimsuit
Black Lace Bow Swimsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Spandex. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Length | 65cm/25.61" |
| Bust | 66cm/26.00"-88cm/34.67" |
| Waist | 60cm/23.64"-86cm/33.88" |
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 70cm/27.58"-92cm/36.25" |
| Waist | 64cm/25.22"-90cm/35.46" |
Original: $617.00
-70%$617.00
$185.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Spandex. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Length | 65cm/25.61" |
| Bust | 66cm/26.00"-88cm/34.67" |
| Waist | 60cm/23.64"-86cm/33.88" |
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 70cm/27.58"-92cm/36.25" |
| Waist | 64cm/25.22"-90cm/35.46" |
























