Black Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL. XXL
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 82cm/32.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Black Lace Dress
Black Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL. XXL
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 82cm/32.31" |
Original: $502.00
-70%$502.00
$150.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL. XXL
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 82cm/32.31" |
























