Black Lace-up Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 84cm/33.09"-92cm/36.25" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 35cm/13.79" |
| Hip | 88cm/34.67"-96cm/37.82" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 36cm/14.18" |
| Hip | 92cm/36.25"-100cm/39.40" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Black Lace-up Skirt
Black Lace-up Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 84cm/33.09"-92cm/36.25" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 35cm/13.79" |
| Hip | 88cm/34.67"-96cm/37.82" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 36cm/14.18" |
| Hip | 92cm/36.25"-100cm/39.40" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
Original: $420.00
-70%$420.00
$126.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 34cm/13.39" |
| Hip | 84cm/33.09"-92cm/36.25" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 35cm/13.79" |
| Hip | 88cm/34.67"-96cm/37.82" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 36cm/14.18" |
| Hip | 92cm/36.25"-100cm/39.40" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
























