Black Pleated Tutu Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Red
Size Chart: XS. S. M. L. XL. 2XL. 3XL. 4XL
| Size | XS |
| Waist | 63cm/24.82" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | S |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | M |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | L |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | XL |
| Waist | 77cm/30.34" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 3XL |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 4XL |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Black Pleated Tutu Skirt
Black Pleated Tutu Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Red
Size Chart: XS. S. M. L. XL. 2XL. 3XL. 4XL
| Size | XS |
| Waist | 63cm/24.82" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | S |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | M |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | L |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | XL |
| Waist | 77cm/30.34" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 3XL |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 4XL |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
Original: $387.00
-70%$387.00
$116.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Red
Size Chart: XS. S. M. L. XL. 2XL. 3XL. 4XL
| Size | XS |
| Waist | 63cm/24.82" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | S |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | M |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | L |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Size | XL |
| Waist | 77cm/30.34" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 3XL |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | 4XL |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
























