Black White Maid Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 80cm/31.52" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Black White Maid Bow Dress
Black White Maid Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 80cm/31.52" |
Original: $571.00
-70%$571.00
$171.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 80cm/31.52" |
























