Black White Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Length | 38cm/14.97" |
| Waist | 62cm/24.43"90cm/35.46" |
| Size | M |
| Length | 39cm/15.37" |
| Waist | 64cm/25.22"92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 40cm/15.76" |
| Waist | 66cm/26.00"94cm/37.04" |
| Size | XL |
| Length | 41cm/16.154 |
| Waist | 68cm/26.79"96cm/37.82" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Black White Skirt
Black White Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Length | 38cm/14.97" |
| Waist | 62cm/24.43"90cm/35.46" |
| Size | M |
| Length | 39cm/15.37" |
| Waist | 64cm/25.22"92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 40cm/15.76" |
| Waist | 66cm/26.00"94cm/37.04" |
| Size | XL |
| Length | 41cm/16.154 |
| Waist | 68cm/26.79"96cm/37.82" |
Original: $310.00
-70%$310.00
$93.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Length | 38cm/14.97" |
| Waist | 62cm/24.43"90cm/35.46" |
| Size | M |
| Length | 39cm/15.37" |
| Waist | 64cm/25.22"92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 40cm/15.76" |
| Waist | 66cm/26.00"94cm/37.04" |
| Size | XL |
| Length | 41cm/16.154 |
| Waist | 68cm/26.79"96cm/37.82" |
























