Bow Plush Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Plush
Color: White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M(70A/B/C-75A/B) |
| Bust | 63cm/24.82" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L(75B/C-80A/B) |
| Bust | 67cm/26.39" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | XL(80B/C-85A/B) |
| Bust | 71cm/27.97" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Bow Plush Lingerie
Bow Plush Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Plush
Color: White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M(70A/B/C-75A/B) |
| Bust | 63cm/24.82" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L(75B/C-80A/B) |
| Bust | 67cm/26.39" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | XL(80B/C-85A/B) |
| Bust | 71cm/27.97" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Original: $56.00
-70%$56.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Plush
Color: White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M(70A/B/C-75A/B) |
| Bust | 63cm/24.82" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L(75B/C-80A/B) |
| Bust | 67cm/26.39" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | XL(80B/C-85A/B) |
| Bust | 71cm/27.97" |
| Waist | 68cm/26.79" |
























