Bow Tie Pleated Skirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White. Gray. Blue. Yellow. Navy blue. Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 39cm/15.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Bow Tie Pleated Skirt
Bow Tie Pleated Skirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White. Gray. Blue. Yellow. Navy blue. Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 39cm/15.37" |
Original: $38.00
-70%$38.00
$11.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White. Gray. Blue. Yellow. Navy blue. Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Length | 39cm/15.37" |
























