Brown Cat Hoodie Woolen Coat
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Brown
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 57cm/22.46" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40�/td> |
| Length | 71cm/27.97" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 59cm/23.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Brown Cat Hoodie Woolen Coat
Brown Cat Hoodie Woolen Coat
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Brown
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 57cm/22.46" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40�/td> |
| Length | 71cm/27.97" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 59cm/23.25" |
Original: $77.00
-70%$77.00
$23.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Brown
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 57cm/22.46" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40�/td> |
| Length | 71cm/27.97" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 59cm/23.25" |
























