Bunny Ears Bow Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 63cm/24.82" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 65cm/25.61" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 66cm/26.00" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Bunny Ears Bow Shirt
Bunny Ears Bow Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 63cm/24.82" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 65cm/25.61" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 66cm/26.00" |
Original: $45.00
-70%$45.00
$13.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Sleeve | 63cm/24.82" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 65cm/25.61" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 66cm/26.00" |
























