Cartoon Shark Plush Hooded Coat
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue. Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 110cm/43.34" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Sleeve | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 50cm/19.70" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Cartoon Shark Plush Hooded Coat
Cartoon Shark Plush Hooded Coat
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue. Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 110cm/43.34" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Sleeve | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 50cm/19.70" |
Original: $193.00
-70%$193.00
$57.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue. Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 110cm/43.34" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Sleeve | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Sleeve | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 50cm/19.70" |
























