Cat Paw Cat Sweatshirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 46cm/18.12" |
| Sleeve | 60cm/23.64" |
| Size | L |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 62cm/24.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







Cat Paw Cat Sweatshirt
Cat Paw Cat Sweatshirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 46cm/18.12" |
| Sleeve | 60cm/23.64" |
| Size | L |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 62cm/24.43" |
Original: $57.00
-70%$57.00
$17.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 46cm/18.12" |
| Sleeve | 60cm/23.64" |
| Size | L |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 62cm/24.43" |
























