Cat Planet Rabbit Hoodie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Blue. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Sleeve | 50cm/19.70" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Cat Planet Rabbit Hoodie
Cat Planet Rabbit Hoodie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Blue. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Sleeve | 50cm/19.70" |
Original: $58.00
-70%$58.00
$17.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Blue. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 48cm/18.91" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Sleeve | 50cm/19.70" |
























