Chain Garter Strappy Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 80cm/31.52" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Chain Garter Strappy Lingerie Set
Chain Garter Strappy Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 80cm/31.52" |
Original: $58.00
-70%$58.00
$17.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | M |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 80cm/31.52" |
























