Christmas Shawl Cloak Bunny Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 81cm/31.91" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Christmas Shawl Cloak Bunny Dress
Christmas Shawl Cloak Bunny Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 81cm/31.91" |
Original: $88.00
-70%$88.00
$26.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 81cm/31.91" |
























