Pastel Sweater Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Green. Beige
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Top length | 40cm/15.76" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | M |
| Bust | 112cm/44.13" |
| Top length | 41cm/16.15" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | L |
| Bust | 116cm/45.70" |
| Top length | 42cm/16.55" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
| Size | XL |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Top length | 43cm/16.94" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Pastel Sweater Dress Set
Pastel Sweater Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Green. Beige
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Top length | 40cm/15.76" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | M |
| Bust | 112cm/44.13" |
| Top length | 41cm/16.15" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | L |
| Bust | 116cm/45.70" |
| Top length | 42cm/16.55" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
| Size | XL |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Top length | 43cm/16.94" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
Original: $55.00
-70%$55.00
$16.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Green. Beige
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Top length | 40cm/15.76" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | M |
| Bust | 112cm/44.13" |
| Top length | 41cm/16.15" |
| Dress length | 109cm/42.95" |
| Size | L |
| Bust | 116cm/45.70" |
| Top length | 42cm/16.55" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
| Size | XL |
| Bust | 120cm/47.28" |
| Top length | 43cm/16.94" |
| Dress length | 110cm/43.34" |
























