Cute Bunny Lace Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 46cm/18.12" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 48cm/18.91" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 29cm/11.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Cute Bunny Lace Shirt
Cute Bunny Lace Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 46cm/18.12" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 48cm/18.91" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 29cm/11.43" |
Original: $98.00
-70%$98.00
$29.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | M |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 46cm/18.12" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
| Size | L |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 48cm/18.91" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Sleeve | 29cm/11.43" |
























