Cute Mohair Sweater Skirt Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mohair. Woolen
Color: Pink. White
Size Chat: S. M. L. XL
| Sweater | One Size |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Sleeve | 53cm/20.88" |
| Skirt | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Skirt | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 39cm/15.37" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Skirt | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 40cm/15.76" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Skirt | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Hip | 100cm/39.40" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Cute Mohair Sweater Skirt Set
Cute Mohair Sweater Skirt Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mohair. Woolen
Color: Pink. White
Size Chat: S. M. L. XL
| Sweater | One Size |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Sleeve | 53cm/20.88" |
| Skirt | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Skirt | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 39cm/15.37" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Skirt | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 40cm/15.76" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Skirt | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Hip | 100cm/39.40" |
Original: $34.24
-70%$34.24
$10.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mohair. Woolen
Color: Pink. White
Size Chat: S. M. L. XL
| Sweater | One Size |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 55cm/21.67" |
| Sleeve | 53cm/20.88" |
| Skirt | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 38cm/14.97" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Skirt | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 39cm/15.37" |
| Hip | 92cm/36.25" |
| Skirt | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 40cm/15.76" |
| Hip | 96cm/37.82" |
| Skirt | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Hip | 100cm/39.40" |
























