Cute Pastel Top
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 64cm/25.22" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 45cm/17.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Cute Pastel Top
Cute Pastel Top
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 64cm/25.22" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 45cm/17.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 64cm/25.22" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 45cm/17.73" |
























