Cute Rabbit Black Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 64cm/25.22"-88cm/34.67" |
| Waist | 64cm/25.22"-92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 69cm/27.19" |
| Bust | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
| Waist | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Cute Rabbit Black Lingerie
Cute Rabbit Black Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 64cm/25.22"-88cm/34.67" |
| Waist | 64cm/25.22"-92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 69cm/27.19" |
| Bust | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
| Waist | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
Original: $33.47
-70%$33.47
$10.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 67cm/26.39" |
| Bust | 64cm/25.22"-88cm/34.67" |
| Waist | 64cm/25.22"-92cm/36.25" |
| Size | L |
| Length | 69cm/27.19" |
| Bust | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
| Waist | 66cm/26.00"-98cm/38.61" |
























