Cute Rabbit Cosplay Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 71cm/27.97" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Waist | 79cm/31.13" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Cute Rabbit Cosplay Lace Dress
Cute Rabbit Cosplay Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 71cm/27.97" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Waist | 79cm/31.13" |
Original: $46.08
-70%$46.08
$13.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Velvet
Color: Pink. Red
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 71cm/27.97" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Waist | 79cm/31.13" |
























