Cute Striped Sweater
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Sleeve | 54cm/21.28" |
| Size | M |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Cute Striped Sweater
Cute Striped Sweater
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Sleeve | 54cm/21.28" |
| Size | M |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
Original: $33.53
-70%$33.53
$10.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Sleeve | 54cm/21.28" |
| Size | M |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
























