Daisy Mesh Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Mesh
Color: Pink. White. Purple. Black. Green. Blue
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 101cm/39.79" |
| Sleeve | 25cm/9.85" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 102cm/40.19" |
| Sleeve | 26cm/10.24" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 103cm/40.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Daisy Mesh Dress
Daisy Mesh Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Mesh
Color: Pink. White. Purple. Black. Green. Blue
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 101cm/39.79" |
| Sleeve | 25cm/9.85" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 102cm/40.19" |
| Sleeve | 26cm/10.24" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 103cm/40.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
Original: $28.74
-70%$28.74
$8.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Mesh
Color: Pink. White. Purple. Black. Green. Blue
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 101cm/39.79" |
| Sleeve | 25cm/9.85" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 102cm/40.19" |
| Sleeve | 26cm/10.24" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 103cm/40.58" |
| Sleeve | 27cm/10.64" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Sleeve | 28cm/11.03" |
























