Denim Slip Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Denim. Polyester
Color: Blue. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Denim Slip Dress
Denim Slip Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Denim. Polyester
Color: Blue. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Original: $37.71
-70%$37.71
$11.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Denim. Polyester
Color: Blue. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 68cm/26.79" |























