Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Flower Dress
Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Original: $35.00
-70%$35.00
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 78cm/30.73" |
























