Flower Rainbow Cardigan Sweater
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Rainbow
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 47cm/18.52" |
| Sleeve | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 49cm/19.31" |
| Sleeve | 45cm/17.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Flower Rainbow Cardigan Sweater
Flower Rainbow Cardigan Sweater
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Rainbow
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 47cm/18.52" |
| Sleeve | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 49cm/19.31" |
| Sleeve | 45cm/17.73" |
Original: $36.42
-70%$36.42
$10.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Rainbow
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 47cm/18.52" |
| Sleeve | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 48cm/18.91" |
| Sleeve | 44cm/17.34" |
| Size | L |
| Bust | 108cm/42.55" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 49cm/19.31" |
| Sleeve | 45cm/17.73" |
























