Black Zipper Hooded Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Black Zipper Hooded Dress
Black Zipper Hooded Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
Original: $642.00
-70%$642.00
$192.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 75cm/29.55" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 77cm/30.34" |
| Size | L |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Size | XL |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
























