Black Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Black Dress
Black Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
Original: $476.00
-70%$476.00
$142.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
























