Maid Lolita Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black white
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Maid Lolita Dress
Maid Lolita Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black white
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black white
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 78cm/30.73" |
























