Gray Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 76cm/29.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Gray Lace Dress
Gray Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 76cm/29.94" |
Original: $28.87
-70%$28.87
$8.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 74cm/29.16" |
| Size | XL |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 76cm/29.94" |
























