JK Lolita Bow Cosplay Dresses
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Black. Red. Blue
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Former length | 63cm/24.82" |
| Back length | 93cm/36.64" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Former length | 65cm/25.61" |
| Back length | 95cm/37.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





JK Lolita Bow Cosplay Dresses
JK Lolita Bow Cosplay Dresses
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Black. Red. Blue
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Former length | 63cm/24.82" |
| Back length | 93cm/36.64" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Former length | 65cm/25.61" |
| Back length | 95cm/37.43" |
Original: $64.00
-70%$64.00
$19.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Black. Red. Blue
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Former length | 63cm/24.82" |
| Back length | 93cm/36.64" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Former length | 65cm/25.61" |
| Back length | 95cm/37.43" |






















