Kawaii Bunny Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: Pink. Black. Red
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Kawaii Bunny Dress
Kawaii Bunny Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: Pink. Black. Red
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Waist | 68cm/26.79" |
Original: $36.00
-70%$36.00
$10.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: Pink. Black. Red
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Waist | 68cm/26.79" |
























