Kawaii Lolita Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Black. Blue. Red
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Kawaii Lolita Maid Dress
Kawaii Lolita Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Black. Blue. Red
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Original: $64.00
-70%$64.00
$19.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink. Black. Blue. Red
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 65cm/25.61" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 66cm/26.00" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 78cm/30.73" |
























