Kawaii Pu Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Pink. Black. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 35cm/13.79" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 37cm/14.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Kawaii Pu Skirt
Kawaii Pu Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Pink. Black. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 35cm/13.79" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 37cm/14.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Pu. Polyester
Color: Pink. Black. White
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 34cm/13.39" |
| Size | M |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 35cm/13.79" |
| Size | L |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | XL |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 37cm/14.58" |
























