Lace Black Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L.
| Size | M |
| Length | 45cm/17.73" |
| Waist | 55cm/21.67"-75cm/29.55" |
| Bust | 55cm/21.67"-80cm/31.52" |
| Size | L |
| Length | 48cm/18.91" |
| Waist | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
| Bust | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lace Black Lingerie
Lace Black Lingerie
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L.
| Size | M |
| Length | 45cm/17.73" |
| Waist | 55cm/21.67"-75cm/29.55" |
| Bust | 55cm/21.67"-80cm/31.52" |
| Size | L |
| Length | 48cm/18.91" |
| Waist | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
| Bust | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
Original: $35.00
-70%$35.00
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L.
| Size | M |
| Length | 45cm/17.73" |
| Waist | 55cm/21.67"-75cm/29.55" |
| Bust | 55cm/21.67"-80cm/31.52" |
| Size | L |
| Length | 48cm/18.91" |
| Waist | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
| Bust | 65cm/25.61"-90cm/35.46" |
























