Lace Black Swimsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 71cm/27.97" |
| Bust | 68cm/26.79"-100cm/39.40" |
| Shoulder | 58cm/22.85"-94cm/37.04" |
| Size | L |
| Length | 73cm/28.76" |
| Bust | 78cm/30.73"-110cm/43.34" |
| Shoulder | 62cm/24.43"-104cm/40.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Lace Black Swimsuit
Lace Black Swimsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 71cm/27.97" |
| Bust | 68cm/26.79"-100cm/39.40" |
| Shoulder | 58cm/22.85"-94cm/37.04" |
| Size | L |
| Length | 73cm/28.76" |
| Bust | 78cm/30.73"-110cm/43.34" |
| Shoulder | 62cm/24.43"-104cm/40.98" |
Original: $57.00
-70%$57.00
$17.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Length | 71cm/27.97" |
| Bust | 68cm/26.79"-100cm/39.40" |
| Shoulder | 58cm/22.85"-94cm/37.04" |
| Size | L |
| Length | 73cm/28.76" |
| Bust | 78cm/30.73"-110cm/43.34" |
| Shoulder | 62cm/24.43"-104cm/40.98" |
























