Lace Bow Halterneck Floral Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester. Lace
Color: White blue
Sku: SE22637
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 89cm/35.07" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Sleeve | 40cm/15.76" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 93cm/36.64" |
| Length | 112cm/44.13" |
| Sleeve | 41cm/16.15" |
| Waist | 72cm/28.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lace Bow Halterneck Floral Dress
Lace Bow Halterneck Floral Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester. Lace
Color: White blue
Sku: SE22637
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 89cm/35.07" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Sleeve | 40cm/15.76" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 93cm/36.64" |
| Length | 112cm/44.13" |
| Sleeve | 41cm/16.15" |
| Waist | 72cm/28.37" |
Original: $162.00
-70%$162.00
$48.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester. Lace
Color: White blue
Sku: SE22637
Size Chart: S. M
| Size | S |
| Bust | 89cm/35.07" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Sleeve | 40cm/15.76" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 93cm/36.64" |
| Length | 112cm/44.13" |
| Sleeve | 41cm/16.15" |
| Waist | 72cm/28.37" |
























