Lace Bow Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 50cm/19.70" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lace Bow Lingerie Set
Lace Bow Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 50cm/19.70" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Original: $36.00
-70%$36.00
$10.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 50cm/19.70" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 53cm/20.88" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Waist | 76cm/29.94" |
























