Lace Bow Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black. White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Lace Bow Pajama Dress
Lace Bow Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black. White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Original: $33.00
-70%$33.00
$9.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black. White. Pink
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 32cm/12.61" |
| Waist | 84cm/33.09" |
























