Lace Bow Rose Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 73cm/28.76" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lace Bow Rose Dress
Lace Bow Rose Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 73cm/28.76" |
Original: $141.00
-70%$141.00
$42.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 79cm/31.13" |
| Waist | 69cm/27.19" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 73cm/28.76" |
























