Lace Floral Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. White. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Lace Floral Bow Dress
Lace Floral Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. White. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Original: $54.00
-70%$54.00
$16.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. White. Beige
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 74cm/29.16" |
























