Lace Floral Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Waist | 70cm/27.58" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lace Floral Pajama Dress
Lace Floral Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Waist | 70cm/27.58" |
Original: $35.00
-70%$35.00
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Waist | 70cm/27.58" |
























