✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Lace Floral Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Beige white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Waist | 90cm/35.46" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Lace Floral Pajama Dress
Lace Floral Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Beige white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Waist | 90cm/35.46" |
Select Size
From $9.90
Original: $33.00
-70%Lace Floral Pajama Dress—
$33.00
$9.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Beige white
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 67cm/26.39" |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 68cm/26.79" |
| Waist | 90cm/35.46" |
























