Lace Floral Pajama Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lace Floral Pajama Dress Set
Lace Floral Pajama Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Original: $34.00
-70%$34.00
$10.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Waist | 84cm/33.09" |
























