Lace Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Sleeve | 67cm/26.39" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Sleeve | 68cm/26.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lace Flower Dress
Lace Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Sleeve | 67cm/26.39" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Sleeve | 68cm/26.79" |
Original: $41.00
-70%$41.00
$12.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Sleeve | 67cm/26.39" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Sleeve | 68cm/26.79" |
























