Lace Flower Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Size | XL |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 72cm/28.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Lace Flower Pajama Dress
Lace Flower Pajama Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Size | XL |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 72cm/28.37" |
Original: $36.00
-70%$36.00
$10.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Pink. Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Size | XL |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 72cm/28.37" |
























