Lace Flower Slip Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 62cm/24.43" |
| Bust | 71cm/27.97"-87cm/34.28" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 64cm/25.22" |
| Bust | 75cm/29.55"-91cm/35.85" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 66cm/26.00" |
| Bust | 79cm/31.13"-95cm/37.43" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Lace Flower Slip Dress
Lace Flower Slip Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 62cm/24.43" |
| Bust | 71cm/27.97"-87cm/34.28" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 64cm/25.22" |
| Bust | 75cm/29.55"-91cm/35.85" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 66cm/26.00" |
| Bust | 79cm/31.13"-95cm/37.43" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
Original: $46.00
-70%$46.00
$13.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Length | 62cm/24.43" |
| Bust | 71cm/27.97"-87cm/34.28" |
| Waist | 60cm/23.64"-70cm/27.58" |
| Size | M |
| Length | 64cm/25.22" |
| Bust | 75cm/29.55"-91cm/35.85" |
| Waist | 64cm/25.22"-74cm/29.16" |
| Size | L |
| Length | 66cm/26.00" |
| Bust | 79cm/31.13"-95cm/37.43" |
| Waist | 68cm/26.79"-78cm/30.73" |
























